KONST / Litografier / Träsnitt 6082836
nr 608 2836
Träsnitt
Signerad E K -1922, Motiv från Korea, 38x25
Utrop:
100 kr
Såld:
3.100 kr
måndag 2 november 2009
kl 18:41:02
350 kr
200 kr
500 kr
1.300 kr
600 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr
2.100 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr